תרופות סבתא לשיעול

0
1046

 

 

כשחושבים על פתרונות עתיקים, תרופות סבתא לשיעול תופסות את אחד המקומות הראשונים. אולי מכיוון שפשוט קשה מאוד להתעלם משיעול של ילד, וכשהוא אצל תינוק על אחת כמה וכמה ?

לכן, יש מגוון של תרופות סבתא לשיעול - מגוונות לכל גיל, ומתאימות לכל מצב. משיעול קליל וקל ועד שיעול חריף, יבש או שיעול עם ליחה. הנה כמה פתרונות לשימוש מיידי:

שיעול קל
תרופות סבתא, כבר אמרנו, נכון ?! יש סבתות "גזעיות" שכאשר הילד, או התינוק, משתעל שיעול קל יסתפקו בזריקה של "לבריאות, חמודי" לכיוונו וימשיכו הלאה. ממש שיא הקוליות וחוסר התרגשות. לעומת זה, יש גם סבתות "פולניות" יותר, שעם הצפצוף הראשון כבר ירימו הרים ויציעו הצעות. אנחנו, כידעו, יותר בעד הגישה שכדאי להתערב רק אם אין אפשרות אחרת. פעמים רבות, הטבע יודע הכי טוב ועושה את העבודה לבד. ויחד עם זה - מה לעשות ?
זיכרו, שבסופו של דבר רק אתם ההורים אחראים לבריאותו של הילד. אם זה הילד הראשון, או שזה מצב לא מוכר עבורכם - הקשיבו להצעות, אבל זיכרו להחליט לבד. אם זה ילד שני, שלישי או יותר (בעזרת השם) - סביר שכבר פיתחתם טכניקות משלכם איך להקשיב, לבחון בעזרת הידע או האינסטיקטים מה מתאים, לומר כן, נכון, תודה, ולעשות מה שאתם יודעים שהכי מתאים לילד שלכם.

שיעול קל זה די פשוט, ובדרך כלל יכול להיות אחת משתיים:
תגובה חד פעמית לגירוי, למשהו שניסה להכנס לגרון, למערכת הנשימה או למערכת העיכול והמאמץ הפתאומי של השרירים פשוט זורק אותו החוצה. טבעי, קצר ולעניין.
במקרה כזה, שווה לשים לב לילד ולוודא שאכן, זה הכל. אין המשך ואין כל סיבוכים.

הצעות נוספות - לחץ כאן

שיעול יבש

הצעות נוספות -לחץ כאן

שיעול עם ליחה

הצעות נוספות - לחץ כאן

שיעול חוזר, מתמשך

עוד הצעות - לחץ כאן

 

בשקט בשקט, מאחרי הקלעים, אנו מכינים עבורכם ממש ברגע הזה מידע חדש. איך תרופות סבתא עוזרות לשיעול קל וגם קשה, שיעול עם ליחה וגם שיעול יבש, ממש מבהיל או מטריד. תמצאו כאן מידע מרתק, יחד עם הנוסחאות הפשוטות להכנה קלה ומהירה גם אצלכם בבית. רגע אחד, ולא יותר, אחרי שתסתיים ההכנה ותתקבל החותמת המקצועית הוא עולה ומופיע כאן.

רוצים להיות הראשונים לקבל את העדכון  ? 
מלאו את כתובת הדוא"ל שלכם בתיבת ההרשמה (כאן, בצד שמאל) והחדשות המשמחות יגיעו אליכם חמות וטריות (וגם... תיהנו ממתנה ייחודית חינם !)

 

>> יש לכם בקשות או הצעות מיוחדות בתחום הזה ? משהו מיוחד שהייתם רוצים לדעת או לגלות ?
כיתבו לנו ואנו מבטיחים לקרוא בעיון ולהתייחס בהתאם

 

>> זיכרו להוסיף את ההתרשמות שלכם ולשתף גם אותנו בהרגשה ובתוצאות. אחרי הכל, כל זה הוא חלק טבעי מן המסורת הנמשכת של תרופות סבתא ורפואה טבעית וכולנו חלק ממנה

 

השאר תגובה

*