עצירות תרופות סבתא

0
652

 

אולי קצת שונה משמות אחרים של בעיות בריאות, עצירות מתארת בקיצור ובדרך ברורה את מגוון התופעות הקשות שעלולות להגרם כתוצאה ממנה. פעמים רבות שבהן מופיעה עצירות תרופות סבתא מסייעות להקל ואף להעלים את הבעייה בקלות ובמהירות. יחד עם זה, חשוב לזכור כי לעיתים היא מעידה על מצב מורכב יותר ויכולה להיות גם סמן לבעיות נפשיות, לא רק גופניות.

 

כדי לדעת להבחין בין הסוגים השונים, איך לטפל לבד ובאופן טבעי גם בעצמכם בבית - התחילו בצעד הראשון - לוודא שהילד, או התינוק, שותה מספיק מים. כן, גם אם הוא בן יומו, יכול מאוד להיות שהחלב שהוא יונק עדיין אינו מספיק למלא את כל צרכיו בנוזלים. זה נכון במיוחד אם מדובר בחודשי הקיץ, או בתינוק עטוף ומרופד מאוד בחודשי החורף הקרים. עטוף ומוגן עד כדי כך שחם לו, הוא מתייבש ומכאן גם נובעת בעיית העצירות שלו.

 

לדעת יותר, לגלות עוד אפשרויות ולדעת איך לעזור, למנוע וגם לפתור עצירות בעזרת תרופות סבתא - כאן מאחרי הקלעים, אנו מכינים עבורכם ממש ברגע הזה מידע חדש. רגע אחד, ולא יותר, אחרי שמסתיימת ההכנה ומתקבלת החותמת המקצועית הוא עולה ומופיע כאן.

רוצים לקבל את העדכון אליכם ולהיות מוכנים בזמן   ? 
מלאו את כתובת הדוא"ל שלכם בתיבת ההרשמה (כאן, בצד שמאל) והחדשות המשמחות יגיעו אליכם חמות וטריות (וגם... תיהנו ממתנה ייחודית חינם !)

 

>> יש לכם בקשות או הצעות מיוחדות בתחום הזה ? משהו מיוחד שהייתם רוצים לדעת או לגלות ?
כיתבו לנו ואנו מבטיחים לקרוא בעיון ולהתייחס בהתאם

 

 

השאר תגובה

*