מעגלי בריאות ילדים – נטוורקינג מקומי

0
436

אם היו מראים לכם דרך מוכחת שבה אתם יכולים להשאר בתחום שלכם, אבל - לעבוד פחות קשה, להשפיע עוד יותר, להגיע למספר גדול יותר של לקוחות וגם... להרוויח יותר - מה הייתם עושים ??

שלום,

שמי גאליה נצר. יחד עם נריה, בעלי ושותפי העסקי, אנו היזמים של הפורטל למשפחה "לגדול ולחיות בבית בריא". כמי שמגיעים מרקע של שנים בתחומים בהם משולבים בריאות, חינוך ועסקים בינלאומיים, אנחנו שמחים לשתף ולהזמין אתכם למפגשי נטוורקינג ייחודיים.

בשונה מסוגים אחרים של מפגשי רישות, המפגשים הממוקדים האלה מיועדים במיוחד לאנשי מקצוע בתחומי הבריאות, איכות החיים ואיכות הסביבה. מי שמציעים שירותים או מוצרים אשר מיועדים לתינוקות, ילדים ובני נוער בלבד.

שיתופי פעולה, וקידום אורח חיים בריא בסביבה בריאה - הם דרך חיים מוכרת עבורנו. נסיון של שנים רבות הוביל אותנו להבנה כי מיקוד, מיתוג, קידום לוקאלי (מקומי) ועבודה פנים אל פנים. כאשר הם משולבים נכון עם שיווק באינטרנט, מהווים את היסודות החיוניים לעסק מצליח היום ובשנים שלפנינו.

אז, אם אתם או מישהו מן המכרים שלכם עוסק בטיפול, אימון, מתן שירות, עיצוב מוצר ומכירת מוצרים עבור ילדים מגלאי 0-18... אנו שמחים להזמין אתכם להצטרף וליהנות מן החברות ב "מעגלי בריאות ילדים - נטוורקינג מקומי".

המפגשים מתקיימים באופן סדיר פעמיים בחודש, פנים אל פנים.

בנוסף, יש אפשרות להצטרף גם למפגשים הקבוצתיים באינטרנט - בהם פעמיים בחודש ניתן ייעוץ עסקי ממוקד, במיוחד לבעלי השירותים והמומחים בתחומים אלה.

אבל רגע, זה עוד לא הכל !!! יש עוד הפתעות בשרוול:
בהמשך נקיים בכל רבעון כנסים ממוקדים, אשר מיועדים למשוך את קהל הלקוחות החשוב לכם.

כדי להספיק לראות תוצאות כבר לפני החגים, ועם פתיחת שנת הלימודים - צרו קשר לקבל פרטים על המפגש הקרוב.

צרו איתנו קשר כאן להרשמה ומידע נוסף:04-6294828    052-6363113      info@opontop.co.il

להתראות,

גאליה

השאר תגובה

*