מעגלי בריאות, ילדים

 

מעגלי בריאות, ילדיםR שאותם תפגשו כאן, צמחו מתוך צורך בוער שבו אנו נתקלים שוב ושוב במסגרת המקצועית וגם הפרטית. במשך שנים ארוכות הילדים תופסים חלק גדול מאוד מחיינו, ההורים. אבל, בשונה מתחומים מקצועיים "רשמיים", בתחום הבסיסי הכל כך חשוב הזה - הורות - יש, עדיין, רק מעט הכשרה והכנה מוקדמת "איך" ו"מה" לעשות נכון. לכן, אולי לא מפתיע שהאינסטינקטים של חלקנו קצת חלודים, ולא פעם עולים אתגרים שאותם ניתן למנוע, או להתמודד איתם בדרך קלה יותר...

 

המעגלים הם אירועים ייחודיים בתוך הקהילה - מפגשים בגובה העיניים, אשר מהווים הזדמנות מיוחדת במינה לשיתוף, למידה, התנסות וחוויה. אלה הם מפגשים יזומים ומאורגנים של הורים עם הורים, ושל הורים עם יועצים ומטפלים מקצועיים במגוון הרחב של התחומים החיוניים עבור ההורה והילד.

"מעגלי בריאות, ילדיםR" הם מעגלי ה"ביחד" של השבט המודרני. מקום מפגש שכל כך מרגישים בחסרונו היום. מקום בו ניתן להתייעץ מבלי לחשוש שמא מישהו שופט אותנו, לקבל עצה אמיתית מכל הלב מ"זקני השבט", ולהעביר את מיטב הידע והניסיון האנושי גם הלאה.

במפגשים אלה, אשר מתקיימים במקומות שונים בארץ, יכולים כל אחד וכל אחת להעלות כל שאלה ולבחור את המענה והייעוץ המתאימים ביותר. כאשר עצה חד פעמית אינה מספיקה, ניתן ליצור קשר אישי למפגשים נוספים.

 

אנו שמחים בכל אחד ואחת אשר מצטרפים ומשתפים בדעה, בעצה ובדאגות. מעגלי בריאות, ילדיםR הם המקום שלכם לשתף, לחלוק וגם לצאת מחוזקים עם ידע ופתרונות מעשיים.

הצטרפו כאן למעגל בריאות, ילדיםR הקרוב

 

היו ברוכים ובריאים