מי כסף – למה הכוונה ?

0
803

מי_כסף_מים_חיים_בעלי_תכונות_מיוחדות_לבריאות_ואיכות_חיים

שמעתם כבר על מי כסף ? אם זה קרה בזמן שחיפשתם דרך איך להרוויח כסף, בודאי כבר גיליתם כי לא לכך הכוונה. למעשה, מדובר במים לשתיה ולמגוון רחב של שימושים נוספים, מים באיכות יוצאת דופן. אם כך, מה הקשר פה לכסף ?

 

אולי זכור לכם מימי בית הספר העליזים, כי מולקולה של מים מורכבת משלושה אטומים, שניים של חמצן ואחד של מימן. פעם, היו נוהגים לתאר את המולקולה באופן ציורי כמיקי מאוס, בגלל הצורה הדומה לעכבר המפורסם. אבל, מים מזוקקים כאלה, מים אשר מכילים חמצן ומימן בלבד אינם מתאימים לגוף שלנו, ואפילו עלולים להיות מסוכנים. אם כך, מה המים אשר מתאימים לשתיה ? כדי להספג בגוף בצורה תקינה, מי שתיה מכילים בנוסף למולקולות הבסיסיות האלה, גם ריכוזים נמוכים של מלחים ומינרלים טבעיים. איפה נכנס הכסף למים ?

מכיוון שהעיסוק בתחום המים חוצה יבשות וגבולות, יש בו עניין רב, גם בקרב חוקרים בצידיו השונים של הגלובוס. כך, נמצא כי יש מקומות שבהם השימוש במים מפיק תוצאות ייחודיות במינן. מי ששותים מים כאלה, או מתרחצים בהם, דיווחו על עלייה בבריאות הכללית. על שיפור היכולת הטבעית להתמודד עם מחלות, ועל שיפור במצב הרוח. הבדיקות שנערכו מצאו כי מים אלה מכילים ריכוז גבוה של יוני כסף. מדובר בריכוזים של היסוד כסף (Ag), ובאטומים אשר מקיימים פעילות חשמלית מיוחדת ביניהם.

מה ידוע על תוצאות השימוש במים אלה ?

- יוני הכסף נצמדים לגורמי מחלה וקוטלים חיידקים, וירוסים וגם פטריות
- מי כסף נחשבים מים בעלי תכונות חיטוי מעולות, הם אנטיבקטריאלים באופן טבעי (ידע זה הוביל לשילוב של סיבי כסף למטרות חיטוי טבעי גם בסוגי בד שונים, כולל גרבי כסף אנטיבקטריאליות)
- חיזוק טבעי של מערכת החיסון
- הגנה מפני זיהום פטרייתי. למ
של, שמירה על פעילות תקינה של מערכת העיכול
-  יעילים בסיוע בתהליך ניקוי הגוף מרעלים
- מי כסף איכותיים לאיזון החומציות בגוף. לכן, נעשה בהם שימוש נרחב למניעת הזדקנות מוקדמת (Anti Aging)
- מי כסף נחשבים מים מעולים לטיפולי פנים וגוף, לשמירה טבעית על גמישות ורעננות העור

 

>> עוד מידע על מי כסף ומים חיים

>> לחצו כאן לגלות איך ניתן לקבל מי כסף בבית

 

 

השאר תגובה

*