מיזמים ושיתופי פעולה

0
840

איך_להצליח_להקים_עסק_עם_שיווק_רשתי_שירות_נתינה_תמיכה

אתם יזמים או בעלי עסקים בתחומים הקשורים לפעילות שלנו ? מעניינות אתכם האפשרויות להרחיב את מעגלי ההשפעה וההכרות שלכם בתנאים מיוחדים ? אחת מדרכי הפעולה החביבות עלינו היא מיזמים ושיתופי פעולה בין ארגונים ובעלי עסקים שיש להם חזון משותף וכוונות דומות - להיות כאן כדי להשפיע ולקדם בריאות, חינוך, ואורח חיים טובים יותר.
 

מי אנחנו
עם ותק של שנים רבות בתחומי הבריאות, החינוך, איכות הסביבה והיזמות בישראל ובעולם, אנו משלבים העברה של ידע ייחודי עם שיווק של מוצרי ידע, ופתרונות מתקדמים לסביבת חיים בריאה יותר. כלים מעשיים להחזיר את הטבע לחיים, לסייע ליצור את התנאים הטובים ביותר לדור הזה ולדורות הבאים לגדול ולחיות בבית בריא.
 

מה אנחנו מביאים
קהל רב נחשף לפעילותנו בכל יום: גולשים קבועים באתר ומבקרים מזדמנים, מנויים על הניוזלטר התקופתי, לקוחות של מוצרי הידע הדיגיטליים, לקוחות של הפתרונות והמוצרים הפיזיים. הכל במגוון דרכים אשר כוללות חשיפה ושיווק באינטרנט, פגישות אישיות, הרצאות וסדנאות רבות משתתפים, ובאמצעי שיווק מגוונים נוספים - גם אתם יכולים ליהנות מכך !!

אנו מאמינים בשיתוף פעולה כדרך חיים. לכן, אנו מזמינים מומחים ובעלי עסקים מובילים לפעולה משותפת, להעצים את ההשפעה המעשית של כולנו בשטח. כך, אנו מפעילים את העסקים שלנו כאן, בישראל, וגם בעולם הרחב. עבורנו ועבור מי שכבר שותפים לדרך איתנו יש כאן שילוב מרתק של חכמה עסקית יחד עם הנאה ותרומה לחברה.
 

מי הם המועמדים המתאימים לשיתופי פעולה ?
אתם מוזמנים להתרשם מן הקיים, וגם לזכור כי אנו פתוחים להצעות "רגילות" ומשוגעות" גם יחד. הכל, בתנאי שהן עשויות להשתלב בערוצים הבאים. הנה כמה תחומי מקצועות, לדוגמא, עימם יש לנו שיתופי פעולה פוריים: רופאים ומטפלים, יועצים ופסיכולוגים, מומחים לעיצוב פנים, עיצוב הבית, אדריכלים ומתכננים, מאמנים לכלכלת המשפחה, מומחים לאיכות הסביבה, יועצי גינון ונוף, קבלנים ומשפצים...:
** מי שיש להם רשימות דיוור מאושרות ופעילות (אשר עומדות בתנאי חוק הדיוור האלקטרוני, חוק הספאם), עם 2,000 מנויים ומעלה
** מי שפעילותם חשופה בקביעות באמצעי התקשורת השונים לפני קהל מתעניין בתחומי הפעילות של האתר
** מי שיוזמים ומקדמים פעילויות ושירותים חדשים בתחומי הידע הבאים: בריאות ואיכות חיים, קידום החינוך, קשרים בין גוף - נפש, מעורבות קהילתית, תכנון ועיצוב סביבת חיים בריאה

בין שיתופי הפעולה שאנו מקיימים נמצאים, לדוגמא: השקת מוצרים וקמפיינים משותפים, אירוח וחילופי הרצאות וסדנאות, פעילויות משותפות במדיה האינטרנטית כולל וובינרים ושיחות ועידה רבות משתתפים, קידום ושיווק הדדי של מוצרים ייחודיים ועוד...

נשמח להכיר אתכם מקרוב, כי שיתופי פעולה עסקיים אמיתיים מתחילים קודם בהכרות אישית. מוזמנים ליצור איתנו קשר ישיר כאן. אנו מבטיחים להגיב בהקדם.
 

** גם אם אפשרויות שיתוף הפעולה הללו עדיין אינן מתאימות עבורכם, פתוחים ועומדים לשירותכם מגוון ערוצי פרסום, מתאימים לכל כיס ולכל שלב של פעילות בה אתם נמצאים. לגלות עוד על אפשרויות הפרסום אצלנו בואו לבקר כאן.
 

מיזמים ושיתופי פעולה