מזלות אוויר מה הם אומרים

0
745

סימני מזלות אוויר הם תאומים – Gemini, מאזניים - Libra , דלי - Aquarius .

מזל תאומים: 21 מאי – 21 יוני
כוכב:  מרקורי, חמה
יסוד דומיננטי: אוויר
איכות: המשתנה

בעולם של מזלות – כוכב מרקורי שולט במזל תאומים ומגדיר את מומחה התקשורת שלנו. אם משהו כרוך בדיבורים, אם צריך לכתוב, להביע מחוות, או לעבוד קרוב פנים אל פנים כוכב התאומים שלך פשוט יאהב את זה. מרקורי שולט גם בכל מה שקשור לנסיעות קצרות. לכן, כל כוכב במזל תאומים הוא מומחה למצוא את הדרך ברחבי השכונה בזמן שיא ממש. למעשה, זהו המזל אשר מפורסם בגישה הקלילה שלו לחיים, המזל אשר אוהב גיוון והתנסויות חדשות.

מזל תאומים הוא אוויר משתנה, אותו ניתן לתרגם גם כנטייה לנצל את הזכות לשנות את דעתך. לכן, צפה מבן כוכב תאומים שלך להיות פטפטן, משעשע וגם רב גוני. המזל הזה יודע קצת על הכל. נוטה להיות מְפוּזָר?  כן, אפשר לומר שיש לו נטייה לכיוון הזה. אבל שום מזל אחר אינו נהנה מ "רק טעימה קטנה" יותר ממנו. כוכבי תאומים מומחים גדולים בדואליות גם כן. הם מציגים לפחות שני צדדים ברורים של אישיותם בכל רגע. הם נוטים להשתנות בדינמיות, אפילו הפכפכים, וסקרנים בצורה נפלאה.

מזל מאזניים: 23 ספטמבר – 22 אוקטובר
כוכב: ונוס, נוגה
יסוד דומיננטי: אויר
איכות: הקרדינל

בני מזל מאזניים קשורים עם איזון והרמוניה. אבל, בן כוכב מאזניים שלך לא בהכרח מגיע ככה. התפקיד המשמעותי של המאזניים הוא לפעול כדי להחזיר את האיזון, ליצור הרמוניה, ולשתף פעולה עם כולם, לא רק עם האתגרים הקלים דווקא. גם האיזון וגם ההרמוניה - שניהם זקוקים לשותפות אמיתית - לתת ולקחת במידה שווה.

שוב, אנחנו לא מדברים על משימה קלה בהכרח. אבל, למרבה המזל, בן מזל מאזניים שלך פשוט נועד לתפקיד הזה. בין כל המזלות אין מזל מקסים יותר, חברתי, ויכול להניע ולהפיק אותו הדבר גם מאחרים. אוויר הוא דומיננטי עובר מזל מאזנים, לכן הוא נוטה ומושך לפתח שיחות. בני מאזנים הם מומחים בסוגי התנהגות אשר באות להנעים ולספק אחרים.

הם נשלטים על ידי כוכב ונוס. משום כך, הם מומחים לנימוסים, לנימוס ואדיבות ומעולים כאשר צריך מישהו לנהל שיחת חולין, סמול צ'אט. בני מאזניים משתלבים היטב בכל מצב חברתי, ויכולים להסתדר כמעט עם כל אחד. הם אינם רוצים להיות לבד, ומכיוון שהם מחוננים עם היכולת להרגיע וליצור שלווה, כדי להשיג שלום זמני ורגיעה הם עשויים לעיתים למכור אפילו את הצרכים הפרטיים שלהם או את האמת. כל זה עשוי להיות נכון גם כדי להשיג בן לוויה.

העבודה האמיתית שלהם היא לראות את שני הצדדים של המצב, לשקול את האפשרויות ואת ההזדמנויות אשר פתוחות לפניהם, ולשמור על שיווי המשקל הפנימי שלהם על ידי כך שהם נשארים כנים וישרים.

 

מזל דלי: 20 ינואר – 18 פברואר
כוכב: אוראנוס, אורון
יסוד דומיננטי: אוויר
איכות: קביעות

 

מזל זה נשלט על ידי אוראנוס, השגריר של הבלתי הצפוי והעומד בראש הפקולטה של "אף פעם אי אפשר לדעת בחיים האלה...". לכן, כמו שהכוכב אוראנוס פרוע ומטורף, מזל דלי שהוא השליח לו מוכן כמעט תמיד, בהתראה של רגע ואפילו בלעדיה, לזעזע ולהדהים את ההמונים, וגם למרוד ולעשות בדיוק ההיפך ממה שכולם עושים.

בני מזל דלי נמצאים עמוק בתוך עניין החופש האישי שלהם. הם מתעקשים ליצור חוקים וכללים משלהם, נלחמים ברשויות בכל הזדמנות אפשרית, ושוברים מסורות באופן מכוון. הם מעריצים שינוי,  במיוחד מן הסוג שנוחת עליך לפתע פתאום. תהפוכות פתאומיות הן שדה המומחיות שלהם, ומשום כך קורה שאחרים תופסים אותם לעיתים קרובות כטיפוסים לא יציבים והפכפכים, או מי שמביאים אנרגיה כזאת שלא ניתן לסמוך עליהם. אבל, עד כמה שהוא נראה נתון לשינויים, בן מזל דלי הוא בן למזל אוויר מקובע.

כאשר הוא מתחייב לאתגר או לאידיאל רוחני, הוא מחוייב לזה במלוא מאה האחוזים. בני מזל דלי הם לעתים קרובות הרבה יותר טובים ביחסי ידידות מאשר באהבה. הם מעריכים אנשים קרובים אליהם במחשבה ובגישה וזקוקים להיות בקשר עם נשמות תאומות כדי להטעין את מאגרי האנרגיה שלהם.

מרגישים כי חסר לכם אוויר נקי לנשימה - אולי זה מה שאתם מחפשים ?

השאר תגובה

*