מוצרי ניקן לשעת חירום

0
467

"מה קרה, אתם יודעים, אולי, מה קורה... ???!!!" ואיך זה קשור ל מוצרי ניקן לשעת חירום - בתקופה האחרונה אנחנו מקבלים את הפנייה המבוהלת הזאת יותר ויותר. בדרך כלל, היא מגיעה מאזרחי המדינה המופתעים כאשר שומעים צפירות אזעקה במקום שבו הם נמצאים, ובאופן ברור מגיבים בחרדה מיידית. התשובה שלנו בכל המקרים האלה, עד כה, היתה: "הכל בסדר, אין סיבה ללחץ. בסך הכל מדובר בתרגיל של פיקוד העורף, וגם הודיעו עליו מראש באמצעי התקשורת". אבל...

עבורנו, זאת גם הזדמנות לתת תזכורת מה הם, בעינינו, מוצרי ניקן לשעת חירום. המוצרים החשובים ביותר אשר כדאי שיהיו זמינים ומוכנים "למקרה ש..." חס וחלילה. אחרי הכל, נדמה שבכל זאת כדאי להיות מוכנים מראש. אז מה היינו מוודאים שיש איתנו ואצל הילדים בבית, בתיק או בממ"ד, לשעת חירום ?

כידוע, מוצרי ניקן אינם מוצרים רפואיים, והם אינם באים עם המלצה לשימוש רפואי או עבור מחלה כזאת, או אחרת. יחד עם זאת, הם ממלאים תפקידים רבים לשמור על איכות החיים ואף יותר מזה. כבר שנים רבות שהם מועילים לצעירים (אפילו תינוקות) ומבוגרים (בכל גיל), והלקוחות הרבים בישראל ובעולם מכירים את האוסף העצום של העדויות האישיות וההתנסויות המרשימות.

מכיוון שהמוצרים מיועדים, בראש ובראשונה, להחזיר את הטבע לחיינו, לאפשר לגוף ולנפש לתפקד במיטבם בדרכים טבעיות ככל האפשר - כל אחד מן המוצרים מוסיף את חלקו הייחודי. ביחד, הם יוצרים מעגל שלם של סביבה בריאה ובטוחה יותר. לשעת חירום אנחנו מחלקים את המוצרים לשתי קבוצות עיקריות, ועוד אחת:

בקבוצה הראשונה, נמצאים מוצרי ניקן המתאימים לשימוש אישי ומיידי.
הכוונה היא לאותם המוצרים אשר אינם זקוקים לכל מקור של אנרגיה חיצונית מיוחדת - בעיקר אין צורך בחיבור למקור חשמל, אשר עלול להתגלות כבעייתי, ובקלות רבה ניתן לשאת אותם על הגוף, בתיק יד או בתרמיל האישי.

מי נמצאים כאן:
- סדרת המגנטים הקטנים (למעשה, אלה הם מגנטים "נטו", או מגנטים משולבים, שיש בהם גם אינפרא אדום ארוך ולעיתים גם מקור של יונים שליליים): פאוור פאץ' (Power Patch), פאוור צ'יפ (Power Chip), צמידי ספורט (כידוע, ניתן לחבר כמה צמידים כאלה יחד ולקבל שרשרת לצוואר, או חגורה למותניים).
- מדרסים מגנטים (כל אחד משני הדגמים, מדרסים מגנטים רגילים (Magsteps) ומדרסים שיש בהם גם שכבת בולם זעזועים וגם אינפרא אדום ארוך (Magstrides)).
- מטהר מים נייד (בקבוק ספורט Pimag).
- עשב שעורה (Jade Greenzymes) - בשקיות אישיות.
- לקטופרין (Lactoferrin).
- מגבוי (Magboy) - אנחנו רואים בו מכשיר עיסוי מגנטי אישי.

בקבוצה השנייה נמצאים מוצרים "כבדים" יותר - מתאימים לשימוש קבוצתי.
אלה הם מוצרי ניקן למצבי חירום אשר יכולים לשרת קבוצה של אנשים, ובחלקם גם זקוקים לחשמל לצורך התפקוד התקין.

מי נמצאים כאן:
- מטהר אוויר לבית או למשרד.
- מטהר מים לבית או למשרד (מערכת מים Waterfall).
- מושב (Kenko Plus).
- שמיכה תרמית לכל השנה מסדרת Kenko Dream.
- כרית אורטופדית מסדרת Naturest.
- מזרן משולב מסדרת Naturest Kenkopad.

** קיימת גם קבוצה שלישית של מוצרים לשעת חירום - לשם הגיוון או למצבים מתמשכים על פני זמן ארוך.
המוצרים אשר מופיעים בקבוצה הזאת הגיעו לכאן מכיוון שהם יכולים להוות גיוון והעשרה למוצרים בקבוצה הראשונה, או שהם עשויים להתאים למצבי חירום שבהם עלולים להיווצר שיבושים באספקה הסדירה של מים ומזון לאורך זמן.

מי נמצאים כאן:
- מסיכת שינה
- תוספי מזון מסדרת קסאי (Kasai): מולטי ויטמין עם מינרל, קסאי לאשה, קסאי לגבר, קסאי שמני אומגה, קסאי ללילה
- עשב שעורה (Jade Greenzymes) - צנצנת

- ראש מקלחת (מטהר מים למקלחת - מערכת אולטרה מקלחת יד)
- מסננים להחלפה עבור כל מטהרי האוויר
- מסננים להחלפה עבור כל מטהרי המים

- מנורת שולחן - ספקטרום אור מלא (Kenko Light)
>> לחצו כאן לגלות מדוע בחרנו דווקא במוצרים האלה ואיך מתאים כל מוצר ניקן לשעת חירום

יש לכם התנסויות אישיות לשתף ? שאלות, או הצעות, בנושא השימוש במוצרי ניקן לשעת חירום - כיתבו אותן כאן בתיבת התגובות:

לחצו כאן להוריד – חינם – את קטלוג מוצרי ניקן העדכני ביותר

 

השאר תגובה

*