מוצרי ניקן, אקולוגיה חסכון ובטיחות

0
494

מוצרי ניקן מביאים מגוון של אפשרויות עבור מי שמעוניינים לקדם איכות חיים טובה יותר בסביבה המודרנית. כידוע, כאשר באים להציע עזרה מכל סוג, הכלל הראשון הוא "לא לעשות נזק". זאת גם הגישה המועדפת אצל מי שמעוניינים להיות חלק מתרבות בת קיימא** - להגן על הסביבה ולהשאיר מקום טוב יותר לילדינו לחיות בו. כל אלה מוצאים את דרכם גם אל מוצרי ניקן. הנה כמה דוגמאות אשר עשויות להמחיש את הדברים באופן מעשי:

מטהר אוויר לבית ולמשרד
מתאים גם עבור מערכת סינון אוויר של Baren

מטהר אוויר זה מציע שילוב ייחודי ופטנטים בלעדיים. למעשה, אנחנו מדברים על מערכת טיהור אוויר שלמה:
-     מסנן אוויר פוטוקטליטי
תהליך של טיהור אוויר באמצעות אור מבוצע רק בחלק קטן מן המערכות לטיהור אוויר. יחד עם זאת, כאשר הוא מבוצע הוא עושה שימוש בנורה אשר מאירה בתדר של אולטרא סגול (UV
). כידוע, עודף של קרינה אולטרא סגולה, כמו חשיפת יתר לאור השמש, עלולה להזיק לבריאות. אבל, האור של המסנן הייחודי הזה מאיר על המסנן הפוטוקטליטי הקרוב אליו בתוך מטהר האוויר ואינו משתחרר לסביבה.
-    מערכת בטוחה (מוגנת פטנט) לייצר יונים שליליים
במערכות אחרות תהליך הייצור של היונים השליליים מלווה בפליטה של גז אוזון, אשר נחשב גז רעיל לחיים.
מטהרי אוויר של ניקן, מכל הדגמים, מביאים יונים שליליים בדרך בטוחה, באמצעות פטנט ייחודי ללא אוזון (Ozone Free)
-     כל יחידת טיהור היא יחידה רצפתית. אין צורך לשבור קירות, לקדוח, לטייח ולצבוע כדי ליהנות ממנה. כל אלה מונעים רעש וגם זיהום סביבתי.
-     המערכת זכתה בציון "כוכב אנרגיה" על צריכה נמוכה במיוחד של חשמל. צריכת אנרגיה נמוכה חשובה, כמובן, עבור מי שמעוניינים לדעת איך לחסוך כסף, או איך לחסוך חשמל. מכיוון שהיא דורשת ייצור של פחות חשמל - היא מקטינה את הזיהום הסביבתי ההיקפי.
המערכת לטיהור מים בבית / במשרד
-     מערכות אחרות לטיפול במים זקוקות לחשמל כדי לבצע את עבודתן. מערכת הסינון של ניקן אינה צורכת חשמל, אלא פועלת באמצעות הכח הטבעי של הגרביטציה. לכן, היא יעילה גם במקומות ובמצבים שבהם אין אספקה של חשמל. כידוע, תהליך ייצור חשמל באמצעות דלק, מזוט או פחם נחשב אחד הגורמים המשמעותיים ביותר לפגיעה באיכות הסביבה היום.
-    כאשר נעשה שימוש בחשמל בתהליך טיהור מים – עלולה להיות לכך גם השפעה על איכות המים. כך, גם כאשר המים עוברים בצנרת אשר עשויה מתכת. מוצרי ניקן לטיהור מים מביאים מים חיים, ללא ההשפעות השליליות האלה.
-     במערכות אחרות לטיפול במי שתייה המים לעיתים עוברים דרך הצנרת הביתית אחרי הטיפול. צנרת זו עלולה להיות מקור לזיהום מסוכן אשר מתווסף למים לפני השתייה. כאן - טיהור המים נעשה ממש לפני השתייה.
-     במערכות מים אחרות יכולים מים לעמוד במיכל לפני השתייה (כמו, למשל, מיכלים של מים מינרליים). כדי לשתות, חייב להכנס  אל המיכל אוויר חיצוני. האוויר, אם אינו אוויר מטוהר, עלול להכניס למים מזהמים לא רצויים. במערכות של ניקן טיהור המים נעשה ממש לפני השתייה.
-    מים מינרליים אשר מגיעים במיכלים, קטנים או גדולים, עלולים להכיל חומרים מסוכנים (יש כאלה הידועים כמסרטנים או מעורבים במחלות גורמות מוות) אשר התפרקו מן המיכלים בתקופת האיחסון עד לשימוש עצמו.
במערכת שמציעה ניקן המים זורמים משלב הטיהור ישירות אל הקנקן או הכוס לשתיה. החומרים מהם עשויות המערכות של ניקן הם חומרים בטוחים, שאינם מתפרקים בקרינת השמש, והם עומדים בדרישות התקן המחמירות ביותר.
- מטהר המים המתקדם מסנן מן המים לא רק כלור אלא גם חומרים מסוכנים כמו מתכות כבדות.
הבקבוק הספורטיבי - מטהר מים נייד
-         הבקבוק מורכב מחומרים בתקן האיכות הגבוה ביותר, אשר מיועד לתת מוצר עמיד ביותר בפני התפרקות עקב חשיפה לגורמים סביבתיים (כמו אדי דלק, אור שמש חזק עם קרינת UV ועוד). מתקן מים מסנן מים מטהר מים פילטר מים נייד מי שתיה
-         עם גמר השימוש מומלץ להחליף את המערכת כולה, לא רק את המסנן. זאת, כדי למנוע הצטברות של זיהומים במיכל עצמו ועל צינורית השתייה.
-         צריכת בקבוקי מים מינרליים עולה בהתמדה. לאן מגיעים הבקבוקים בגמר השימוש ?
את בקבוק המערכת הניידת ניתן למלא מילוי חוזר כ 200 פעמים ! חסכון עצום בכסף וגם מניעת נזק כבד לסביבה - במקום להשליך עוד ועוד בקבוקים או מיכלי מים מינרלים !
בנוסף, עם גמר השימוש ניתן "לשתול" אותו באדמה והוא מתפרק באופן מושלם וחוזר לטבע בדרך הטבעית ביותר. כמובן, ניתן גם להחזיר אותו בכל מתקן מיחזור לפלסטיק ברחבי הארץ. 
מערכת טיהור מים במקלחת
-     כבר בדגם הקודם נעשה טיפול טבעי לניטרול הכלור הרעיל אשר במים, כדי למנוע את המשך זיהום הסביבה ומקורות המים הטבעיים. תהליך זה כלל ניטרול הכלור באמצעות ויטמין C. בדרך זאת, הוא נוטרל בתהליך כימי בטוח. המים אשר שטפו את הגוף המשיכו וזרמו לטבע, והיו בטוחים לסביבה ולבעלי חיים (במאגרי מי התהום, בנחלים, בים).זיהום אוויר במקלחת_פורמלין_מטהר מים_ראש מקלחת
-     הדגם החדש מביא טכנולוגיה מתקדמת עוד יותר REDOX: זהו תהליך כימי/פיסיקלי אשר מנטרל את הכלור בדרך טבעית, כך שהוא, למעשה, נעלם מן המים לחלוטין. כאן, נמשכת ההגנה על הגוף והסביבה ובנוסף, גם אין צורך לייצר כמויות גדולות של ויטמין C.
מדרסים מגנטים ופדים מגנטיים
אתם כבר יודעים שמגנט עשוי לסייע, אבל אינכם בטוחים במה נכון להשתמש, בקוטב צפון או דרום ? חוששים ממגנטים חזקים מידי ?
-   ניקן מתמחה ומובילה בעולם כולו את המחקר בשדות מגנטיים לשימוש בטוח לאדם (וגם לבעלי חיים)
-   אם ה FDA בארה"ב מגדיר 2000 גאוס כעוצמת מינימום למגנט לשימושי בריאות, ניקן מציעה מגנטים חלשים מכך (השאלה המעניינת היא - אם כך, מה הסוד שבגללו הם יעילים כל כך ?)מדרסים מגנטים מיוחדים במינם לילדים, נוער ומבוגרים MagSteps, MagStrides
-   במקום חשיפה ממושכת לקוטב אחד של המגנט בלבד, ניקן מציעה טכנולוגיה בלעדית בעולם: EQL. חשיפה בו זמנית לשדה צפוני-דרומי, אשר מאפשרת לגוף חשיפה מאוזנת, ובחירה לבדו במה שמתאים עבורו.
-  ניתן לבחור במגוון מגנטים בעוצמות ובצורות שונות להתאמה אישית: מגנטים פטנט קטנים, מגנטים קבועים זעירים, משטח מגנט יעיל גם ל כאבי גב, ועד מכשירי עיסוי מגנטים או מושב כסא מגנטי מיוחד (כאמור, החזקים שבהם נמוכים מסף המינימום של הFDA ).
מערכות השינה והמוצרים להורדת לחץ נפשי
-    מערכות השינה של ניקן ייחודיות גם בזה שאין בהן כל שימוש בחשמל או במתכת (לדוגמא, אין בהן מנגנון מתכוונן חשמלי או מזרון קפיצים). זאת, מכיוון שאלה הם שניים מן הגורמים בעלי המחיר הכבד על איכות החיים, לגוף ולסביבה.
-   יונים שליליים וחיוניים נוצרים כאן באופן טבעי (למשל, בכרית החלומית) על ידי תהליכים שבהם מעורבים מחצבים, קריסטלים (ולא על ידי מערכות חשמליות פולטות גז אוזון רעיל).naturest מזרן מיטת נוער, מיטת יחיד, מיטה זוגית, כרית
-     במוצרים אלה נעשה שימוש ב Chitosan. זהו חומר שנוצר כתוצאה מתהליך של מיחזור הקליפות של בעלי חיים ימיים. כך, נמצא פתרון לכמות העצומה של קליפות אשר מצטברות בעולם עקב צריכת מזון מן הים.
מכשירי POWERMAG לשדה מגנטי תלת מימדי
האם שדה מגנטי טבעי בסביבה הוא רצוי ? כמובן שרצוי. האם עבור רבים חשוב לחסוך זמן יקר כדי לקבל את התוצאות הרצויות ? כמובן. אם כך, מנוע אשר יסובב את הכדור המגנטי יכול לעשות את העבודה. אבל, עדיין נותרה השאלה הקריטית איך לקבל שדה מגנטי יעיל ובטוח אך ללא זיהום חשמלי ?
הפאוורמג משתמש בכדור שהוא מגנט סטטי, קבוע, ליצירת השדה המגנטי סביבו. אין צורך בחשמל לשם כך, והמכשיר הייחודי אינו עלול לפלוט קרינה אלקטרומגנטית מסוכנת. במקום זאת, המכשיר מנצל כמות זעירה ביותר של חשמל לצורך הקניית התנועה הסיבובית של הכדור בלבד. הפאוורמג החדש חסכני המאוד בצריכת האנרגיה שלו: במקום 24 החלקים הנעים שבפאלמג הישן יש בו רק 3 !!!!
תוספי מזון, תזונה שלמה, אורגנית KENZEN
הגישה של ניקן לתזונה מגיעה ממקום של כבוד והערכה לטבע וליכולות הטבעיות. לכן, ניקן מציעה קודם כל מזון מלא וטבעי (אחד הדימויים שבהם מתוארים תוספי המזון המיוחדים האלה: ההבדל שבין תפוח אורגני עשיר ושלם לעומת ויטמינים סינתטיים ומופרדים).
-   JadeGreenzymes הוא מיץ עשב שעורה - מיצוי של שעורה אורגנית, מלאה, שנחשפה למי PIMAG משולבת באצות.
-  CIAGA הוא מיצוי של פירות אורגניים, ללא תוספות, גם לא של מים.
-  לקטופרין Lactoferrin GOLD 1.8 הוא מיצוי של חלבון טבעי טהור מחלב בקר אורגני.

כל אלה מצטרפים יחד לגישה הכוללת של בית השלומות (Wellness Home) - בית של בריאות ואיכות חיים מתקדמת.

** קיימות (sustainability) היא השקפת עולם דמוקרטית אופטימית, אשר שמה במרכז את כבוד האדם וחירותו. כל זאת, מתוך ההבנה העמוקה שכולנו חלק ממארג החיים המזין והמקיים את כל היצורים על פני כדור הארץ (מתוך עלון "מרכז השל").

לחצו כאן להוריד – חינם – את קטלוג מוצרי ניקן העדכני ביותר

 

השאר תגובה

*