מה הסיפור של אוויר נקי

0
582

שלום לך,

אם גם את או אתה מגיעים מעולם הרפואה והבריאות, כמטפלים, רופאים, יועצים או מאמנים - זאת הזמנה לפתוח דלת לחלק שעדיין אינו מוכר בעולם הבריאות והריפוי הטבעי, ולתת תמיכה לגוף בעוד תחום חשוב במיוחד - אוויר נקי.

מי אני ועל מה, בעצם, אני מדבר ?

נעים מאוד, שמי נריה נצר. לפני קצת יותר מעשרים שנה התוודעתי לראשונה לעולם הרפואה הסינית והרפואה המשולבת, ומעל 20 שנה עסקתי בטיפול וגם בהכשרה של רופאים ואחיות. פגשתי עולם ידע מרתק. אבל, בשנים האחרונות גיליתי כי כדי להמשיך לסייע לאנשים עלי להיות מוכן לשנות עוד כמה תפיסות שנשאתי עימי במשך שנים. למעשה, מן הילדות.

אחד הנושאים האלה, שלא נכלל בתוכניות הלימודים של הרפואה המסורתית העתיקה, אבל דורש היום התייחסות משמעותית הוא - איכות האוויר.

ריחות של רפת ולול מזכירים לי את הקיבוץ. ריח של דשא שנקצר זה עתה, ריח הדיזל ועשן הטרקטורים מעלים מייד אוסף של זכרונות נעימים. אבל, בשנים האחרונות גברה המודעות והתרבו המחקרים אשר מראים קשר עמוק ומטריד בין זיהום אוויר ושורה ארוכה של מחלות ובעיות בריאות.

למשל, הידעת ?

  • כשאנחנו נושמים אוויר שיש בו חומרים מיותרים – הגוף משקיע אנרגיה להתמודד איתם במקום לצרכים חיוניים אחרים
  • זיהום אוויר יכול להשפיע על מין היילוד. כן, שינויים גנטיים כתוצאה של זיהום אוויר
  • "בית חולה" הוא לא שם של סרט אימה, אלא סינדרום מוכר בקהילה המקצועית
  • זיהום אוויר משפיע על סוכרת, בעיות כלי דם וגם על עודף משקל והשמנת יתר
  • פרקינסון, אלצהיימר ומחלות ניווניות מקושרים לזיהום אוויר
  • כך, גם בעיות קשב וריכוז, חולשה ועייפות יתר ואפילו אוטיזם

הסקרנות שלי גררה מחקר מעמיק ואיסוף מידע. התוצאות הובילו אותי לאתר פתרונות משמעותיים לטיהור האוויר בבית, במשרד, בגן הילדים – בכל מקום סגור שבו ניתן להשפיע על איכות האוויר בצורה משמעותית.

אנחנו אולי עוד לא ממש מכירים, אבל אני רואה בך חבר שותף. בתור שכזה, אני שמח לשתף בידע, וגם להזמין אותך לבחון אפשרות של שיתוף פעולה בינינו

לצפייה בסרטון שהכנתי בנושא :

רגע, סבלנות, לוקח למצגת כמה שניות לרדת למחשב 🙂

אני מזמין אותך לעיין בה, להתרשם, ואם גם אצלך מתעורר הדחף לעשות משהו, כדי להציע למטופלים שלך פתרון יסודי יותר - אנא צור איתי קשר.

אלה הפרטים שלי לקשר. אשמח לענות על כל שאלה ולשתף במידע שאספתי:
נייד: 052-2562053    משרד: 04-6294828    דוא"ל: nerianetser@gmail.com

שלך,

נריה

השאר תגובה

*