שלום לך,

תודה לך שנרשמת לקבל מאתנו מידע - טיפים וסרטונים בנושא זיהום האוויר השלכות ופתרונות.
המייל הראשון כבר נשלח אל תיבת הדוא"ל שלך. בימים הבאים תקבל מאתנו סדרה (מיני קורס) של מידע חשוב ושימושי שאותו תוכל להתחיל ליישם אצלך כמעט מייד.

כדי לא לפספס את המיילים שאנחנו שולחים, אנא שים לב לכמה פרטים :

  1. כתובת השולח היא "למשפחה - לגדול ולחיות בבית בריא".
  2. ייתכן כי המייל הגיע בטעות אל תיבת הספאם. ניתן להגדירו כמייל בטוח לקריאה וכך יעבור לדואר הנכנס. ניתן להוסיף את הכתובת שלנו לרשימת אנשי הקשר שלך כך שהמיילים הבאים כבר יגיעו ישר למקום הנכון.
  3. אם תיבת הדוא"ל היא של ג'ימייל בפורמט החדש, שים לב - ייתכן שאינך רואה את המייל מכיוון שהוא נכנס לקטגורית "קידומי מכירות" או באנגלית PROMOTION. מה שאתה יכול לעשות הוא לגרור את המייל ללשונית "ראשית" (primary) וללחוץ "כן" (yes) בחלון הקטן הצהבהב שקופץ. 

    אנו מאחלים לך קריאה מהנה, ומזמינים אותך לשתף חברים וגם אותנו במחשבות שמעלה אצלך התוכן הזה. מייד תוכל ליהנות מהסרטון הראשון :

אם הגעת לכאן גם אותך, כנראה, מטריד לגלות כי אוויר נקי ובטוח הפך להיות מצרך נדיר בסביבה המודרנית שבה אנו חיים היום. הבעייה כל כך חמורה שהיא כבר מקור לפחד ודאגה. אבל, כמו שכבר אמרו חכמים - את הפחד אפשר לכבוש באמצעות מידע וידע, וזאת הכוונה שלנו כאן.

שנים רבות אנו עוסקים בקידום בריאות ואיכות חיים. בתוך כך, גם להעלות את המודעות לחיוניות של אספקת אוויר נקי לצד הנזקים החמורים שגורם זיהום אוויר. לצערנו, כאשר מדברים על אוויר נקי ועל החשיבות שלו לחיים תקינים - משהו פשוט לכאורה, הזכות הבסיסית של כל אחד ואחת מאיתנו - מסתבר, כי מעורבים בנושא גורמים רבים כאשר טובתו של הציבור לא תמיד ניצבת מול עיני המחוקקים ושלוחי הציבור. כך, למשל, מתנהלים באיטיות כאילו מכוונת מאבקים ציבוריים בנושא עשן המפחמות, זיהום האוויר במפרץ חיפה ועוד ועוד.

אלא שבינתיים גדלים פה דורות של ילדים אשר מושפעים מזיהום האוויר כל יום בבית, בגן ובבית הספר. אנחנו מדברים גם על רבבות עובדים אשר שוהים במקומות עבודה סגורים במשך שליש ויותר מן היממה. כולנו מושפעים ממנו במידה שקשה לאמוד את ההיקף המלא של הנזקים בטווח המיידי ולטווח הארוך. אבל, המחקרים מצטברים והמומחים מוטרדים מאוד.

כשאנחנו מדברים על אוויר נקי - אנחנו מדברים על שנות החיים של הדור הזה וגם הדור הבא.

מוזמנים לצפות בסרטון ולשתף אותנו במה שקורה בתחום הזה במקום בו אתם גרים :

רוצים מידע נוסף ? בבקשה:

> לצפייה בסרטון "מזג אוויר עם אובך..."
> להוריד חינם 10 טיפים איך לטהר את האוויר בבית ובמשרד
> עדיין לא נרשמת לקבל את סדרת ההדרכות אליך למייל ? לחץ כאן לקבל את ההדרכה המיוחדת - חינם

למה להסתיר ? מוזמנים לשתף גם את החברים:

השאר תגובה

*