לעבוד מהבית בהנאה

0
166

ום,

שמי גליה, אני נשואה, אמא לשלושה ילדים ומתגוררת עם משפחתי בזכרון יעקב. אני מזמינה אתכם לגלות איך גם אתם יכולים ליצור שינוי בחיים שלכם. לממש את עצמכם, ליצור מקור להכנסה נוספת עם עבודות מהבית, אולי אפילו עבודה בערב. שיכול בהמשך להפוך גם למקור הכנסה עיקרי עבורכם, ולצקת משמעות שונה לעשייה שלכם - בעזרתי ובהדרכתי.
שנים רבות עסקתי, כשכירה, בתחום החינוך במסגרות שונות. כיום, אני בעלת עסק עצמאי הפועל מהבית, בכמה מדינות בעולם. בודאי תשאלו את עצמכם - איך נעשה המעבר מעבודה שכירה לעסק בין לאומי מבלי ללמוד תואר ראשון, או שני, במנהל עסקים ? התשובה מורכבת מחלקים של התאהבות, יוזמה, חזון, אומץ ונחישות וגם מעט תמימות.

בתור מורה, ראיתי את ההשפעה של המוצרים שמציעה החברה היפנית - אמריקאית ניקן על ילדים עם הפרעות קשב וריכוז. הבנתי שניתן לעזור איתם, לשפר תפקוד ולאזן. הרצון לעזור לאנשים הוא חלק מהאישיות שלי, וכשההצלחות בשיפור התפקוד חזרו על עצמן – רציתי באופן טבעי לשתף אחרים. בדקתי את הנושא לעומק והתאהבתי. ברעיון, בגישה ובפילוסופיה.

למה הכוונה ?

שנים רבות אנחנו מגדלים את ילדינו ומשתדלים לשמור על חייהם ועל בריאותם. אבל, כמו שגם אתם יודעים, החיים המודרניים יוצרים אתגרים רבים:
אנחנו נמצאים ימים ארוכים בתוך מבנים סגורים. בית, משרד, גן או ביה"ס מוקפים במכשירי חשמל רבים כמו מחשבים, טלויזיות, מכשירים סלולרים ויותר מזה. החלונות מסננים את אור השמש ומשאירים אותו בחוץ, והקירות עשויים בטון שבתוכו רשתות מתכת וגם חשמל זורם בחוטים.

איכות האוויר ירודה ביחס למה שהיתה רק לפני כמה שנים, מים אנחנו שותים מבקבוקים או ממתקן שתיה מיוחדים, ובמזון שלנו יש הרבה כימיקלים – גם את זה אתם בודאי מכירים היטב !?

למעשה, אנחנו והילדים של היום מנותקים מן הטבע ומן הסביבה מרבית שעות היממה. לכל אחד מהדברים הללו יש לצד היתרונות -  גם מחיר בריאותי משמעותי. את התוצאות שלו כל אחד מאיתנו חווה כמעט בכל יום: מתח ולחץ, עייפות ובעיות שינה, כאב גב וצוואר, מגיפה של השמנה, עודף משקל וגם סוכרת. כל אלה הם חלק מהדוגמאות שכולנו מכירים.
חברת ניקן צמחה מתוך התפיסה המזרחית אשר עוסקת במניעה. התבוננות בעולם המודרני המשתנה הולידה מחקר שעסק בפתרונות לחוסרים שנוצרו. כך, נולד הרעיון של בית בריא יותר. בו יכול כל אחד לשמור טוב יותר על  הבריאות, כל הזמן. בהמשך לכך - כאשר ניתן לגוף את התנאים הטבעיים המתאימים הוא יעשה את העבודה שלו כראוי, ושצריך – הוא גם ירפא את עצמו.
מכאן, התפתח גם הרעיון שכאשר רוצים להשיג בריאות שלמה חשוב להתייחס למכלול של הגוף וגם הנפש,  לבריאות המשפחה, לבריאות החברה שבתוכה אנו חיים וגם... לבריאות הכלכלית שלנו. כולם חלקים קשורים ומשלימים זה את זה. יש פה משהו חשוב שיכול להתאים לכל אחד בדרכו, ומוצרים שכל אחד צריך ולרוב האנשים עוד אין – אז בואו נעביר את זה הלאה !

עם הזמן הבנתי שיש כאן אפשרות מיוחדת מאוד ליצור הכנסה נוספת ואפילו יותר ! כלומר, הכנסה גבוהה כזו שיכולה לאפשר לי לחיות את חופש הבחירה שלי, בדרך חכמה יותר ממה שהכרתי עד היום.

כשכירה שהכנסתה קבועה, ברור היה לי שהיכולת שלי להשתכר יותר - מוגבלת מאוד. היא תלויה בבוס, או במשרד האוצר, אם אתה עובד ממשלתי והיא לא קשורה ביכולות שלי או בתפוקה שלי. ברור היה לי עוד, כמו לרובנו, שכללי המשחק בעולם הכלכלה השתנו:
  • אין יותר קביעות
  • תמורת אותה העבודה משלמים היום פחות
  • בגיל מסוים אם פוטרת, או "צומצמת", עלול להיות לך מאוד קשה למצוא עבודה חדשה

פתאום, גיליתי דרך שיכולה לאפשר לי לשלוט בדברים לקחת אחריות. שזה כן יכול להיות תלוי רק בי, ואם אני רוצה - אני יכולה ! בזמן שלי, בדרך שלי ותוך מימוש היכולות שלי..

זה החלק של היוזמה: להבין את הרעיון ואת חוקי המשחק, לקבל החלטה ולפעול לפיה עד להצלחה.

ומה אתכם ?
מוכנים לקחת אחריות ולנקוט יוזמה בזה הרגע, להרים טלפון ולקבוע פגישה ?
הנה הטלפון הישיר שלי, מוזמנים להתקשר כבר עכשיו (בתנאי שלא אמצע הלילה, כמובן) 052-6363113
החזון שלי קשור באנשים. אני חושבת שכל אחד זכאי לגדול ולחיות בבית בריא. אני נרגשת, כל יום מחדש, לראות איך העשייה שלי משפיעה על חיי אלפי אנשים. אני כאן כדי להעביר את המידע ואת המסר. ללמד. לתת את הידע ולעזור ברכישת הכלים. גם לכם מגיעים חיים מלאים ומאוזנים וגם אתם יכולים להגשים את עצמכם.
אז מה היה לנו כאן ?!
התאהבות, יוזמה והחלטה לפעול אחרת במגרש המשחקים החדש. חזון, וכמובן שניתן להשלים את המשימה עם אומץ ונחישות. כמו שאמרתי, גם תמימות ואמונה שיחד אפשר אחרת.

אני מזמינה כל אחד מכם לשאול את עצמו עכשיו - כמה שאלות חשובות. ממש עכשיו, כי הרגע הזה עשוי להיות נקודת המפנה שעליה חלמתם ואותה אתם מחפשים כבר הרבה זמן:

  • האם אתם מרוצים מהמקום שבו אתם נמצאים בחיים, או שאתם מחפשים שינוי ?
  • האם יש לכם חלום שעוד לא הגשמתם והייתם רוצים להתקדם אליו עכשיו ?
  • האם אתם מוכנים לפעול יחד ולמען מטרה ראויה ?
  • האם אתם מאמינים שגם אתם יכולים ?
  • האם אתם פתוחים ללמוד משהו חדש ולפעול בדרך שונה מזו שפעלתם בה עד היום ?

אם התשובה על השאלות האלה היא כן ! אז מקומכם יכול להיות איתנו !!!!

אתם מוזמנים ללחוץ עכשיו על הקישור לשלוח אלינו דוא"ל כדי שאחזור אליכם עם הפרטים המלאים. אם נוח - אפשר גם למלא את הפרטים ב"צור קשר"
אל תוותרו לעצמכם ! זו יכולה להיות בדיוק ההזדמנות המיוחדת שאתם מחפשים עכשיו....

השאר תגובה

*