למה צריך מזרן מגנטים לילד

0
752

למה_צריך_מזרן_מגנטים_לילד
לא פעם פונים אלינו אנשים והם תוהים ושואלים - למה צריך מזרן מגנטים לילד ?? למרבה ההפתעה, התשובה פשוטה מאוד והיא נמצאת כל הזמן מסביבנו. כדי שתוכלו לגלות אותה אפילו בעצמכם, הנה שאלה - למה, בעצם, אנחנו זקוקים כדי לחיות חיים תקינים ומאוזנים ? אם אמרתם אוויר נקי + מים צלולים + מזון נקי + שינה טובה + פעילות גופנית + שדה מגנטי תקין + אור טבעי, כיסיתם את מרבית התחומים החיוניים. לצערנו, כבר ידוע כי היום יש שיבושים משמעותיים בכולם. אם כך, מדוע נדרש דווקא עכשיו שדה מגנטי תקין ?

 

כידוע, כדור הארץ הוא מגנט ענק, והשדה המגנטי שומר ומגן עלינו. הוא מגן מפני הסכנות של קרינה אלקטרומגנטית וחלקיקים מן החלל. אבל, כאן קרוב יותר הוא מסייע לזרימה התקינה של הדם בגוף. כתוצאה מכך, הוא חיוני לתהליכים הטבעיים של הזנה תקינה וניקוי כל התאים והרקמות. אכן, הוא משפיע על המוח ועל מערכת העצבים, על מערכת העיכול ופעילות הלב וכלי הדם. השדה המגנטי מעורב בתהליכים הטבעיים של צמיחה, גדילה והתפתחות. אבל, וזה אבל גדול !!!!

כמעט כל החיים עוברים עלינו ועל הילדים שלנו היום בתוך כלובי מתכת. כן. יש להם אפילו שם מדעי - כלוב פאראדי (Faraday Cage) !! כתוצאה משיטות הבנייה המודרנית, אנו ישנים בלילה בתוך בית, ובתוך הקירות נמצא סבך של רשתות מתכת. חלק מהן ברזלים אשר משמשים לחיזוק המבנה (בטון מזוין, מסגרות של קירות גבס, משקופים), ואחרים הם חוטי החשמל.
כאשר אנחנו קמים בבוקר, אנו יוצאים מכלוב המתכת הזה, ועוברים אל כלוב מתכת אחר - המכונית. ממנו, יוצאים כעבור מספר דקות, או כמה שעות, אל הכלוב הבא - גן הילדים, בית הספר או מקום העבודה. נכון ??
משעות הצהריים, או אחר הצהריים, אנחו חוזרים על הכל, אבל בכיוון ההפוך.
ואם רוצים לצאות לבלות ?? ניחשתם נכון - רוב הבילוים נעשים היום במקומות סגורים גם כן - קניונים, ג'ימבורי, בתי קולנוע...

המחיר, כך מסתבר, גבוה מאוד. הוא עוד חמור במיוחד עבור תינוקות, ילדים ובני נוער. מדוע ?
באופן טבעי, הצעירים רגישים יותר מאיתנו, המבוגרים. הגוף והנפש שלהם נמצאים בשלבים של צמיחה אינטסיבית, ואם ישנם שיבושים בסביבה הטבעית שלהם הדבר מעורר הופעה של בעיות התנהגות, התפתחות ובריאות רבות.

לכן, כמה משמח לגלות כי קיימים היום פתרונות משמעותיים ממש בקצות האצבעות - מזרן מגנטים לילד בכל מידה מזרני נוער, מזרני ילדים . כמובן, ניתן להשיג גם מזרנים זוגיים. דרך אגב, מי שמעוניינים לתת לילד הגנה יעילה למשך 24 שעות, יכולים להוסיף גם מדרסים מגנטים וצמיד, או שרשרת ייחודיים, בדיוק מאותן הסיבות.

למידע נוסף - קיימת אפשרות לתאם שיחת ייעוץ אישית עם גאליה. לחצו על הקישור, או התקשרו ישירות ל 052-6363113

לבריאות ובהצלחה !

 

 

השאר תגובה

*