להיות שכיר ועצמאי גם יחד לעבוד מהבית ומחוצה לו

0
583

כלכלה היא חלק ממשפחה בריאה. אנשים עובדים מרוויחים ומגשימים את עצמם הם היסודות עליהם ישענו חיי משפחה בריאים. זמן רב כבר ברור כי מעבר ליכולת להתפרנס בכבוד, אנשים מחפשים היום גם כר נרחב להגשמה אישית, התפתחות ומשמעות בעשייה. שני הכיוונים הללו פרנסה והגשמה מובילים אנשים לעסוק בכמה תחומים ועבודות במקביל.

בכתבה שקראתי בנושא ב YNET , סיכמה המנכ"לית של AllJobs  את השנה החולפת כ"שנה בה ניתן היה לראות כי אחד התחומים המבוקשים ביותר בחיפוש העבודה באתרים באינטרנט הוא : עבודה מהבית".

פעמים רבות הצעות העבודה גמישות בזמן, חלקיות ואינן דורשות מיומנויות גבוהות. הן מתאימות על פי רוב למי שמחפש הכנסה נוספת. במקביל, צדה את עיני החודש ( מרץ 2016 ) כותרת  בעיתון גלובס אשר מופנית למעסיקים ומזמינה אותם "...לאפשר לעובדים לעסוק בעבודה נוספת"

בין הדוגמאות שהועלו בכתבה וישנן דוגמאות רבות כמובן, עלתה דוגמה של שכיר העוסק שנים בתחביב כפסל. רמת המיומנות שלו הביאה עם השנים לכך שפסליו יהיו מבוקשים והם נמכרים היום לידידים, מכרים ואחרים. כלומר, נוצר לו אפיק הכנסה נוסף המשמש גם אפיק להתפתחות אישית.

וכאן אנחנו משתלבים בתמונת המצב.
בחודשים האחרונים אנו שוקדים על ארגונה של מערכת ייחודית שמטרתה להציג מגוון כלים ואפשרויות ליצירת הכנסה נוספת ומשמעות בחיים.

מתוך ההבנה כי שוק התעסוקה משתנה, כי המושג קביעות כמעט ולא קיים. מיזוגים, פיטורים ובין עבודות הפכו להיות מילים שגורות בכל שיח חפשנו דרך אמיתית לעזור לאנשים באמצעות ארגז כלים שמטרתו להרחיב את היכולות הפיננסית והעצמאות של אנשים בחברה הישראלית.

www.Neria'sMoneyguidelines.com   הוא אתר חדש שלנו אשר במרכזו עומדת היום תוכנית ייחודית "הופכים ידע לכסף עם משמעות"

קריאת המציאות והשאיפה שלנו להיות חלק מהגורמים המשפיעים לטובה בשוק - הובילה אותנו ליצירת המערכת שתאפשר לכל אדם לקחת ידע, ניסיון חיים וכישורים וללמוד איך ליצור בעזרתם  הכנסה באינטרנט.

התוכנית עושה ממש בימים אלו את צעדיה הראשונים ואנחנו מזמינים אתכם ליהנות מתנאים מיוחד לרגל יום האישה הבינלאומי.

בואו להיות חלק משפיע מהשינוי שבחרנו להוביל.

לחצו על הקישור למידע המלא על התוכנית ומה שהיא יכולה להציע לך - "הופכים ידע לכסף עם משמעות"

כאמור לרגל יום האישה הבינלאומי 2016 יצאנו בהצעה מיוחדת - אל תפספסו !!!

 

באנר_מבצע_יום_האשה_1

 

השאר תגובה

*