היתרונות של עשב חיטה אבל בלי מסחטת מיצים

0
879

עשב חיטה ידוע כמרכיב מרכזי בתפריט בריא כבר אלפי שנים, ואין זה מקרה שהוא נמצא ברשימה המובחרת של שבעה המינים שבהם התברכה ארצנו. אבל, לצד החיטה כמעט מסתתר בן משפחה מפואר, והמחקרים המדעיים מראים כי יש בו אוסף של תכונות ייחודיות ומופלאות לשמירה ולהגנה על הבריאות שלנו. קבלו בבקשה את... עשב השעורה.

כמעט מידי יום מגיעות עכשיו החדשות עד כמה הפירות והירקות אותם החשבנו במשך שנים רבות כמרכיבי התזונה הבסיסים לבריאות הילדים - פשוט אינם מספקים את הסחורה. אם בגלל שימוש רב בהנדסה גנטית, כתוצאה מזיהום מקורות המים, זיהום אוויר או בגלל שימוש מסיבי בחומרי דישון והדברה - התוצאה היא אחת - הילדים שלנו זוכים למזון ברמה תזונתית נמוכה מידי ואפילו מסוכנת לבריאות.

אם עד לפני כמה שנים נהוג היה לומר (בקהילה המקצועית) כי אכילה של 3-5 פעמים ביום שילוב של פירותו ירקות מספתקת את מירב צרכי הגוף, הרי שהיום יודעת לומר כל תזונאית קלינית - יש צורך לאכול בין 7 ל 11 מנות פרי וירק ביום כדי לספק את כל צרכי הגוף מבחינת ויטמינים, יסודות קורט ושאר אבות מזון חיוניים. אבל, ביניו, מי באמת אוכל כמויות כאלה של מזון מידי יום ? לכן, אין זה פלא שאצל ילדים רבים מזהים היום חסרים בויטמינים, והחסרים האלה באים לידי ביטוי במגוון בעיות יום יום: הפרעות קשב וריכוז, קשיי למידה, הפרעות שינה, קשיי נשימה, עלייה בסוגים של סרטן אצל ילדים ועוד.

לכן, שמחנו מאוד לגלות כי יש לפחות פתרון פשוט אחד לשפר את המצב. פתרון פשוט שאינו צורך תהליכים מורכבים שבהם צריך לחפש עשב חיטה טרי כל כמה ימים, לעבור תהליך מתיש ואף מלכלך עם מסחטת מיצים, הכל - כדי לקבל מיץ עשב חיטה. 

עשב שעורה - היתרונות הייחודיים:
** ריכוז גבוה של כלורופיל ירוק טבעי - המחקרים מראים כי כלורופיל הוא בעל תכונות הגנה מיוחדות ויעיל במיוחד לתהליכים טבעיים של ניקוי רעלים מהגוף.
** כל החלבונים וחומצות אמינו להם הגוף זקוק באמת - עשב שעורה מכיל את כולם, בצורה קלה וזמינה לעיכול.
** ריכוז גבוה ויעיל במיוחד של הויטמינים החיוניים, כולל ויטמין בי 12 (B12), ויטמין C
** רמה גבוהה במיוחד של מינרלים, כולל סידן וגם ברזל אשר חיוניים עבור נשים בהריון, בזמן ההנקה, בתקופת המחזור וגם עבור ילדים צעירים. לא רק שיש בו הרבה ברזל, הוא מגיע בצורה הטבעית והקלה ביותר לספיגה גבוהה בגוף, ללא תופעות לוואי לא נעימות.

עשב שעורה אורגני באבקה - היתרונות:
לכאורה, כדי ליהנות משתיית כלורופיל ירוק או עשב שעורה טרי אפשר ללכת לשדה הקרוב, או לגדל בחצר ולקטוף קטיף עצמי באופן טבעי. אבל, בחיים האמיתיים זה אינו מעשי עבור רובנו. לכן, חשבו המומחים על פתרון, והם מציעים היום את הנוסחה הטבעית המיוחדת באבקה. תוך דקות מרגע הכבישה הקרה של מיץ נבט השעורה הוא מיובש ומועבר לאריזה סגורה הרמטית. כך, נשמרות כל התכונות הטובות שלו והוא מגיע אלינו קל מאוד לשימוש. כל מה שנותר לעשות הוא לקחת כפית גדושה של האבקה, ולערבב אותה פעמיים - שלוש ביום עם כוס של מים קרירים. אפשר גם מים בטמפרטורת החדר. מי שמעדיפים מגוון של טעמים - יכולים להוסיף גם מיץ תפוחים טבעי או לפזר על סלט ירקות טרי.

 

** איפה ניתן להשיג אבקה של עשב שעורה אורגני, טבעי ? התשובה פשוטה - לחצו כאן ובחרו את האריזה המתאימה לכם ביותר.

מתכון_בריאות_מנצח_מיץ_עשב_שעורה_אורגני

 

 

השאר תגובה

*