התנסויות במרפאה עם מוצרי ניקן כאבי גב

0
180

לפניך החלק השלישי של אוסף התנסויות במרפאה עם מוצרי ניקן. מומלץ לקרוא תחילה את ההקדמה בחלק הראשון אשר מבהירה כי חברת ניקן אינה טוענת טענות רפואיות כלשהן ומדובר כאן באוסף התנסויות אישי ופרטי. בהקדמה תמצא גם הסבר עם תיאור בהיר של שלוש הרמות האפשריות עם מוצרי ניקן במרפאה וגם באופן עצמאי. בחלק הקודם של המאמר תוכל לפגוש דוגמאות מוצלחות בין השאר לסייע במצבים של כאבי ברכיים, הפרעות שינה וגם אסתמה של ילדים

  1. שיפור בבעיות גרון, צרידות וגם קול נעלם

מורה ותיקה, אשר נוטה לסבול בתדירות משתנה מבעיות של צרידות והיעלמות הקול שלה בכיתה, דיווחה על שיפור מלא תוך כשעה מרגע שענדה שרשרת מגנטית (שרשרת זהב דגם "חיתוך יהלום"). התופעה הזו, כולל שיפור מהיר, חזרה גם עם חברתה אשר התנסתה בשרשרת מסיבה דומה.

  1. פצעונים בפה (אפטות) אצל ילדים

כמה ילדים, בגילאי שנה ועד 11, אשר הגיעו עם בעיות חוזרות של פצעונים בפה (בעבר, נהגנו להציע להם תרופת סבתא - פתרון טבעי לשטיפת הפה - חלב עיזים טרי) – מצבם השתפר אחרי שטיפת הפה 1-3 פעמים במים חיים ( Pi Water Purifier מטהר מים לבית של ניקן אשר מציע יחד מי כסף, סינון מים ברמה גבוהה כולל סינון של כלור, סינון מתכות כבדות, העשרה במינרלים טבעיים וגם יוניזטור).

  1. כאבי גב, מלווים בהתכווצות שרירים לא רצונית (spasm), אצל סוסים

במסגרת האהבה הפרטית שלי וקשר עם כמה חוות רכיבה ווטרינרים, טיפלנו מספר פעמים בסוסי תחרויות, סוסי קפיצות ולימוד רכיבה, במקרים של כאבי גב מרכזי וכאבים באגן. בכל המקרים, מדובר בכאבים שנגרמו בעיקר כתוצאה של פעילות עם רוכבים לא מנוסים, והתבטאו בהתכווצויות ורגישות גבוהה למגע: בעקבות עיסוי עם כדורים מגנטיים (Magboy) חל שיפור ברור תוך 3-10 דקות.

  1. חרדה, כתוצאה מכאבים, אצל סוס

סוסת תחרויות מובחרת אשר הוחזקה בחוות ניר דוד, לא אפשרה למטפל להתקרב אליה לצורך אבחון בעיה בירך הפנימית. היא נרגעה במהירות ואיפשרה לבצע אבחנה מלאה, כולל בדיקה ידנית, אחרי עיסוי בן 3 דקות עם מכשיר עיסוי מגנטי (מגבוי). העיסוי התחיל באגן ועבר, בהדרגה ,אל הכתפיים ואל הצוואר.

  1. דלקת עיניים, אצל חתול

דלקת עיניים חוזרת, מתחלפת בין העיניים, נמשכה אצל חתול צעיר (בן 9 חודשים). היא חלפה תוך יום מרגע שנשטפו העיניים בעזרת צמר גפן טבול במים חיים (Pi-Water מי כסף ועוד) מתוך מטהר מים של ניקן.

להמשך המאמר...

 

השאר תגובה

*