הרצאות וסדנאות מרתקות – רשימת הנושאים

0
934

בכל יום מקדמים חברי צוות המומחים שלנו את תחומי הבריאות ואיכות החיים של הפרט והמשפחה: תינוקות, ילדים, בני נוער ובוגרים. כדי שגם אתם תוכלו ליהנות משפע הניסיון ומן החוויות המרגשות ישר מהשטח, הכנו עבורכם מגוון מרתק של אפשרויות למפגשים ייחודיים. הזמינו אליכם מומחה להרצאה מרגשת או לסדנה חווייתית. הנה רשימת הנושאים של הרצאות וסדנאות מרתקות.

** אנו מתאימים את תוכן הפעילות ודרך ההנחיה לקהל. פנו אלינו ישירות לפרטים נוספים בטלפון 04-6294828

על במבוק וארוחת בוקרעל_במבוק_וארוחת_בוקר

צמח הבמבוק ועץ האלוןמייצגים שתי גישות, מתרבות המזרח ומתרבות המערב, לדרך להתמודד עם אתגרי החיים. ארוחת הבוקר משפרת את הריכוז והזכרון, לחץ ממושך על העקבים מעורר בעיות גב ונשימה ארוכה משפיעה על אורך הרוח ועל החשיבה. נושאים אלה ועוד הם במרכז המפגש אשר מציע כלים משולבים מעולם הביו פסיכולוגיה, אומנויות הלחימה והרפואה הסינית, להתמודדות יעילה יותר עם מגוון של מצבים גורמי לחץ ושחיקה בסביבת העבודה.

את המסיכה הזאת אי אפשר להסיר

תקשורת חזותית, פנים אל פנים, היא חלק מרכזיאת_המסיכה_הזאת_אי_אפשר_להסיר בתקשורת בין אישית. החל ברושם הראשוני ועד לסימנים בלתי מילוליים – מבנה הגוף ותווי הפנים מחזיקים מידע חשוב וחיוני – כשהוא גלוי וחשוף לעין. ההרצאה מציגה דוגמאות למידע שניתן לקבל מאיברי הגוף ואיך, בשימוש נכון, כשהוא מותאם לצרכים הוא עוזר ומסייע לתקשורת טובה.

בין אדם לאדם, בין אדם לסביבה

א, הראשונה באותיות האלף-בית העברי, היא גם תחילתו של "אדם". יד אחת היא שולחת למעלה, אל השמים והרוח. היד השנייה יורדת אל האדמה והחומר. מכאן, נראה שהאדם מממש  את ייעודו, האישי והמקצועי, כאשר הוא מוצא את מקומו השלם בשילוב של הרוח והחומר. בואו להכיר את הקשרים המפתיעים בין איכות הסביבה הפנימית והחיצונית. זהו מבט ייחודי, רחב ומרענן, אשר נוגע במיסטיקה מן המזרח ובמדע הרציונלי מן המערב.
 

על אוויר ואווירה

זיהום אוויר - הוא חי, קיים, מסוכן מאוד לבריאות ומשמעותי היום יותר מתמיד. אבל, רבים כלל לא רואים אותו. במצב כזה - קל מאוד לפתח תפיסות מוטעות, ואפילו להתעלם ממנו לגמרי. כך היה גם פעם, לא כל כך מזמן, לגבי אמריקה - הפחידו את החוקרים הראשונים עם סיפורי אימים והזהירו שהעולם הוא מרובע, שהוא בכלל עומד על גב של צב, שבסוף העולם נופלים לתהום אינסופית, חשבו בכלל על הודו. אבל... תוך כמה מאות שנים מגילוי יבשת אמריקה הפכו ארצות הברית למעצמה הגדולה והחזקה ביותר בעולם. בואו לגלות כמה גדול ההבדל בין מה שנדמה לבין המציאות, ולמה חשוב להכיר מה עושה זיהום האוויר בבית, בגן הילדים, וגם בעבודה הכי מוקדם שאפשר ! 

אנרגיות ירוקות, איך הן יודעות להתחדש מעצמן ?

המקור המרכזי לאנרגיה אשר מניעה את הכלכלה המודרנית - הנפט - הולך ואוזל. יחד עם התועלות שמביאים הנפט ומוצריו נוצר גם נזק רב, נזק בריאותי ונזק סביבתי. בו בזמן, מעמיד לרשותנו הטבע מגוון עשיר ומרתק של מקורות אנרגיה אחרים. חלקם בעלי וותק ומסורת, וחלק מהם תוצר של הנדסה מתוחכמת ופיתוח חדשני מתקדם.
לפניכם הזדמנות מיוחדת לגלות מה הם מקורות האנרגיה הותיקים והחדשים. מה היתרונות ומה המגבלות שלהם ? איך יראה העתיד שלנו בעזרתם ?

 

על אופניים - כל אחד בכל מקום

אומרים שהעולם מתחמם, שהנפט מדלדל, שעודף משקל נהיה מגיפה עולמית, ומחלת הסוכרת עושה זינוק בעלייה. מה כל אחד וכל אחת יכולים לעשות במצב הזה... משהו שיהיה קל, פשוט וזמין להמונים ?! אמרתם "אופניים" ??
האופניים הם שילוב מרתק של זכרונות ילדות עם ביצועים עדכניים ומודרניים לתחבורה ולפנאי. הם מביאים לרוכבים ולחברה שלנו יתרונות עצומים, ובדרך גם מסייעים להתמודד עם משברים ומפגעים סביבתיים. איך האופניים עושים כל זאת, ומה מקומו של האדם הרוכב בסבך הטכנולוגיה המתקדמת - במפגש המרתק שלפניכם.

מחשיבה אקולוגית ועד קיימות מעשית

נדמה שרק לפני זמן קצר אקולוגיה היתה נושא מוגבל לשיחה מקצועית במגדלי השן והאקדמיה בלבד. היום, כולנו כבר מוצפים בזרם בלתי פוסק של מילים ומונחים: נישה, גומחה אקולוגית,  Oikos , מחבקי עצים, פיתוח בר קיימא, להיות "ירוק" ועוד. המפגש המשעשע והמעורר שלפניכם בא להכיר לכל אחד את התחום אשר הולך ותופס מקום מרכזי בחברה, בעסקים ובחדשות.

מחוט ועד שרוך נעל - הטכנולוגיה המדהימה שמסתתרת בבית ומאפשרת לנו חיים טובים יותר

שמעתם על האיש שחיכה לו צוות טיפול נמרץ אשר קיבל התרעה לאירוע לב מן החולצה שהוא לבש ? מכירים את הנעליים שמייצרות חשמל לציוד הלוחמים ? ידעתם שספורטאי אקסטרים לבושים בבגדי ספורט שהופכים לשריון מגן בזמן מכה או נפילה ? ומה דעתכם על השמיכה המיוחדת שמשפרת את הזוגיות ? הצטרפו אלינו למפגש מרתק על נפלאות הטכנולוגיה והחידושים האחרונים שעושים את חיינו לנוחים, בטוחים ומהנים יותר.

פארק אתגרים קהילתי

חוק פיסיקה ידוע אומר "אנרגיה אינה נעלמת, היא רק משנה צורה". גן המשחקים המודרני הוא מקום של פעילות אנרגטית. בפארק המיומנויות הפעילות האתגרית מוסיפה מימדים אינטנסיביים עוד יותר. איך כל אלה הופכים למערכת בת קיימא, שבה אנרגיה אחת הופכת לאנרגיה אחרת, ואיך הן מקיימות ביחד מערכת עצמאית אשר מספקת לעצמה את החשמל הדרוש להפעלת המתקנים ?  מהי מיומנות ? מהי פעילות אתגרית ולמי היא מתאימה ?  מגוון של חוויות והתנסויות מגרות, בוחנות את היכולת האישית בסביבה מוגנת ובטוחה. אל המקום שמתאים לקצב החיים המודרני, שמאפשר לכל אחד לבחון את גבולות יכולותיו, למגרש המשחקים הדינמי שבו פועלים זה לצד זה רוכבי אופניים חדשים, מטפסי קירות וגולשי סקייטבורד מנוסים. מה קורה בפארק שהוא מגרש המשחקים של המאה ה 21? בואו להכיר את מגרש המשחקים של המאה ה 21.

פעילות אתגרית כלי להורדת אלימות, ונדליזם ושימוש בחומרים מסוכנים

פארק המיומנויות הוא סביבה בטוחה ומוגנת לפעילות דינמית ומגוונת. ספורט בכלל, ופעילות אתגרית בפרט, הוכחו כמורידים את סף האלימות של ילדים ונוער, והשפעתם מגיעה עד כדי הקטנת השימוש בחומרים מסוכנים והקניית ערכים חינוכיים חיוביים. מה עוד קורה בפארק, איך חלקי השלם מתחברים זה לזה ומה הדרכים להיעזר בפארק – על כך, במפגש שלפניכם.

 

מי בין לקוחותינו ? הנה רשימת לקוחות שכבר הזמינו ונהו מן ההרצאות והסדנאות

לחצו כאן לתיאום מועד בדוא"ל או התקשרו עכשיו 04-6294828

 

 

השאר תגובה

*