אודותינו

בריאות_ואיכות_חיים_-_5_עמודי_היסוד

 

החזון שלנו

גם אתם, מן הסתם, מתבוננים בעולם שבו אנו מגדלים היום את משפחותינו עם ילדים צעירים, בני נוער ובוגרים. כמונו, גם אתם יכולים להסתכל עשר, עשרים, ואפילו יותר שנים לאחור ולראות את השינויים העצומים שחלו במהלך התקופה הזו, פיתוחים טכנולוגיים והרבה חידושים אחרים. יש בהם ברכה רבה. עם זאת, פעמים רבות מידי המחיר הוא התרחקות מן הסביבה הטבעית. מסתבר, כי ההתרחקות הממושכת מן הטבע, יחד עם החשיפה למקורות חדשים של זיהום, גורמים לכל אחד ואחת מאתנו לשלם מחיר כבד בבריאות ובאורח החיים.

כאשר מדמיינים את המהלכים של השנים האחרונות למטוטלת ענקית, הרי דומה שנענו מן הקצה האחד אל הקצה השני. כעת, עלינו למצוא את המקום הנכון להתייצב בו מחדש.

עם שלושה ילדים מקסימים משלנו, אשר סוללים כעת את דרכם לעצמאות בחיים, בחרנו להקים את האתר הזה "לגדול ולחיות בבית בריא" והוא הילד הרביעי במשפחתנו. חברנו כאן, גאליה ונריה נצר, לעשייה משותפת אחרי שנים של פעילות מקצועית בתחומי דעת משיקים - חינוך, איכות הסביבה ובריאות - להציע את מיטב הידע והניסיון שצברנו לרשות כל מי שמעוניינים לעשות בהם שימוש למטרות טובות.

החזרה לטבע, החיפוש הקדחתני למצוא חלופות בריאות ובטוחות יותר - מזון טבעי ונקי יותר, אוויר צלול, מים טהורים - וגם בתחומי חיים אחרים - בנייה, בריאות, ביגוד ועוד – כל אלה, כבר מזמן אינם עוד טרנד אופנתי אלא מהווים מגמה אמיתית, מלהיבה ועצומה, חוצה גילאים, דתות וגם גבולות בין מדינות.

  • כולם רוצים להיות בריאים, ולחיות חיים מועילים ומלאים יותר !
  • כולם רוצים למצוא את המינון הנכון ואת הדרך המתאימה להתקרב בחזרה לטבע !
  • לא חייבים לחכות - כל אחד וכל אחת יכולים ליצור איכות חיים טובה יותר כבר מהיום !

 

באתר "לגדול ולחיות בבית בריא" לקחנו על עצמנו משימה אשר מתרחבת ומתפתחת לאורך השנים, והיום היא משלבת קשר אישי - ישיר עם המימד המתקדם של הטכנולוגיה והאינטרנט. להביא אליכם את המידע העדכני והמרענן שעובר על שולחננו בנושאי שיפור איכות החיים, ולהציע אותו כחומר למחשבה או כשהוא מעובד ומוכן לשימוש. "נקי", כפי שהוא, או עם תוספת של כלים מעשיים אשר יכולים להוביל לשינוי משמעותי לטובה. לעזור לכל אחד ולכל אחת אשר מעוניינים - לגלות איך להפוך את החיים בבית ובמשפחה לבריאים ומהנים יותר, חיים בעלי משמעות.

הניסיון מראה כי אין דרך נכונה אחת ויחידה בנוסח "הכל, או לא כלום", "שחור או לבן". מתוך המגוון אשר מוגש לכם כאן - תוכלו, גם אתם, לגלות איך לעשות את הצעד הראשון, הפשוט והנוח ביותר עבורכם לצעוד בנתיב הזה - לשפר את איכות החיים של המשפחה. כאשר תגלו שהצעד הזה מוביל אתכם בכיוון הנכון תוכלו לבצע בקלות גם הבאים אחריו. גם אתם יכולים, בקלות ובעלות שווה לכל כיס, להפוך את הסביבה הקרובה אליכם - את הבית שלכם - לסביבה בטוחה ובריאה יותר לחיות ולגדול בה.

גם אתם מוזמנים להצטרף אלינו ואל המעגל הגדל מידי יום של המבקרים והמתעניינים הפעילים - ליצור יחד מעגלי השפעה גדלים ומתרחבים, להשפיע עוד על איכות החיים ועל הבריאות של אנשים רבים נוספים - תינוקות, ילדים, בני נוער ומבוגרים – להווה ועתיד טובים יותר.