האם פלואוריד מסוכן לבריאות

0
479

האם_פלואוריד_מסוכן_לבריאות_רעל_מסוכן_התגלה_במי_השתיה_ובאוכל

האם פלואוריד מסוכן לבריאות, או דווקא רצוי לצריכה ושימוש יומיומי ? עכשיו, מגיעה בשורה ענקית שאיננה משתמעת לשתי פנים. אבל, מעניין אם אתם או חבריכם כבר שמעתם עליה ??

 

The Lancet, כתב העת הרפואי הוותיק והיוקרתי ביותר בעולם, פרסם לאחרונה דו"ח שבו הוא מסווג פלואוריד כרעלן עצבי מסוכן. הדו"ח, שהוא תוצאה של מחקר מעמיק, מעמיד את הפלואוריד באותה הקטגוריה עם רעלים קשים כמו ארסן, עופרת וכספית.

לכן, אם אתם או ילדיכם שותים או אוכלים מים ומזון אשר מכילים פלואוריד - פירושו של דבר, הוא שאנו מוצפים בחומר בעל השפעות קליניות הרסניות אשר משבשות את בריאותו של המוח, ובמיוחד אצל ילדים. לומר את האמת, אנשי מקצוע רבים חושדים בכך כבר זמן רב. אבל, מרגש לראות את כתב העת הרפואי הבכיר ביותר כשהוא מאשר זאת בפומבי.

כפי שאולי שמתם לב, בישראל התנהלה לאחרונה מערכה, חלקה מעל אמצעי התקשורת הגלויים וחלקים אחרים אפילו במסדרונות בתי המשפ. הכל, כחלק מן הויכוח האם פלואוריד מסוכן לבריאות. בעלי העסקים מפיקי הפלואוריד ממשיכים לטעון כי הוא חיוני לבריאות השיניים, ולכן חשוב להוסיפו למי השתייה של כולנו. המתנגדים, טוענים בתוקף, כבר זמן רב, כי המדובר בחומר שהנזק שהוא מביא גדול מן התועלת.
 

יחד עם זאת, אינכם חייבים להאמין למה שכתבנו כאן. פשוט, לחצו על הקישור וקיראו את הדוח בעצמכם. הנה הקישור למחקר במקור: http://goo.gl/YVvk0D

אם גם בעיניכם הוא חשוב - שתפו אותו הלאה עם האנשים היקרים לכם.

 

השאר תגובה

*