גאליה מייעצת

גאליה מייעצת

** האם גם לכם נדמה, לפעמים, שהתהפכו היוצרות ?
** גם בעיניכם נראה שיש לנו דווקא פחות זמן, כסף, שלוות נפש ?
** גם לכם קורה שפתאום לא ברור איזה "כובע", בעצם, נמצא על ראשכם ?

 

כל אחד מאתנו אשר מתפקד כהורה / בן זוג / איש קריירה / בן משפחה, חווה את הצורך להתמודד עם השינויים אשר חלים בקצב הולך ומתגבר בעולם המודרני, לצד הצרכים שהיו מאז ומעולם. כולנו רוצים אהבה בבית, מבני המשפחה ומן הקרובים, מקום לנוח ולהירגע בו. מקום שבו מבינים אותנו, מקבלים אותנו ונעים לנו בו.

איך מחברים את כל החלקים הללו למעגל דינמי, שלם, אחד ?

כאשת חינוך שנים רבות, רעיה, בת ואמא לשלושה ילדים מופלאים, גם אני חיה בעולם רצוף הדילמות הזה.

המתנה שאני שמחה לחלוק אתכם כאן, היא היכולת להבין ילדים ואת הצרכים הבסיסיים שלהם. מה שעוד חשוב, הוא לזכור זאת גם ברגעי משבר. רגעים שבהם שומעים מן הילדים משפטים כמו "אבל לכולם יש...", "זה מה שכולם עושים...", "למה לו הרשית..." ועוד.

כהורים, עלינו להיות עמוד השידרה של הבית, לגבש לעצמנו את תפיסת העולם לאורה נוביל את הילדים עד לרגע שבו יעמדו על קצה המצוק, יפרשו כנף ויעופו לדרכם העצמאית.

 

אשמח ללוות אתכם בדרך שלכם.

לתרגל יחד אתכם הקשבה אמיתית ומלאה לילדים, לצרכים החיוניים וליכולות שלהם. ללמוד יחד איך לפתח בהם את המודעות ליכולות הייחודיות שלהם, לצרכים הטבעיים שלהם, לרצונות שלהם. לגלות איך לתת חופש בתוך גבולות ברורים ומגינים.

אתם מוזמנים להעלות כאן כל שאלה אשר מעסיקה אתכם, ואני אשמח לענות – אנא כתבו כאן, כדי שגם אחרים יוכלו ללמוד ולהפיק תועלת לעצמם ולילדיהם.

> מאמרים ודיונים קודמים כאן

> לנוחיותכם, אתם מוזמנים גם לפנות לייעוץ אישי, פרטי, של פגישה אחת או סדרת מפגשים.

צרו קשר לתיאום אישי בדוא"ל:  galia@opontop.co.il
או בטלפון:  04-6294828  

להתראות,

גאליה