אור שמש אור החיים פתרון תאורה חדשני לשיפור איכות החיים

0
858

 

עם כל הרצון לתת לילדים שלנו את הטוב ביותר, מסתבר שרבים מהם נמצאים שעות רבות ביממה רחוקים מן האנרגיות של הטבע. המחקרים מראים היום כי חלק מרכזי של הגורמים לאתגרי הבריאות קשור בניתוק הזה מהטבע - כולל תת תזונה של אור החיים - מחסור של אור שמש חיוני, למשל. חסר באור שמש מתבטא בין השאר במחסור של ויטמין D, השפעה על התפתחות תקינה, על גדילת העצמות ויש לו קשר ישיר גם לתפקודי המוח ומערכת העצבים. עכשיו מסתבר, שעל ידי טכנולוגיות חדשניות אשר מחקות את הטבע, אנחנו יכולים להחזיר בהדרגה את הטבע לתוך הבית. כך, אנו מחזירים את הבריאות לאיכות החיים שלנו ושל הילדים.

 

מחקרים רבים עוסקים היום בהשפעה העצומה שיש לתאורה המלאכותית על בריאותנו. למשל, הרטט הבלתי פוסק שמעבירות נורות פלואורסנט, וגם הטווח המוגבל של תדרי האור שיכולות לספק הנורות המוכרות. בין השאר, מתברר שיש קשר בין סוגים של אור מלאכותי לבין הופעה של לחץ נפשי ומצב רוח, השפעה על הישגים בלימודים, התנהגות אלימה וגם על בריאות כללית.

לכך, מתווספת העובדה המדאיגה שרוב ילדינו מכירים את אור החיים - אור השמש הבריא - מבעד למחיצה, וכמעט אינם נמצאים בטבע ממש, חשופים לאור החיוני הזה. הילד מתעורר בבוקר כשהוא מוקף קירות, בחדר שיש בו חלון עם מסנן קרינה. מן הבית עובר לכלי רכב עם... חלונות מסנני קרינה. מכאן, ממשיך לשהות ארוכה בגן הילדים או בבית הספר, רוב הזמן בין קירות ו... חלונות מסנני קרינה. המצב הזה נמשך, אבל בכיוון ההפוך, כאשר בשעות הצהריים, או אחרי הצהרים חוזרים מן הגן, מבית הספר ומן העבודה אל הבית ה"בטוח והבריא". 

חברת ניקן (Nikken Wellness Technologies) נחשבת מובילה עולמית בתחום של פתרונות חדשניים להחזיר את הטבע לחיים שלנו. גם בשטח הזה, ניקן שוב פורצת דרך כאשר היא נותנת פתרון אמיתי שיכול להפוך את סביבת החיים שלכם, בבית או במשרד, לסביבה יותר בריאה. הכל, בדרך קלה ופשוטה מאוד לשימוש - בוא להכיר את מה שנחשב שיטת התאורה הבריאה והבטוחה מכולן: מנורת ספקטרום אור מלא - אור שמש , אור יום בדיוק במקום ובדרך המתאימה ביותר.

 

 

>> למידע נוסף ואפשרויות של רכישה מאובטחת באתר החברה לחצו כאן על הקישור <<

 

 

השאר תגובה

*